Opalanie natryskowe – Fake Bake

Opalanie natryskowe – Fake Bake

Opalanie natryskowe produktami najwyższej jakości marki Fake Bake składające się z naturalnych składników, przyjazne środowisku oraz nie testowane na zwierzętach. Stopień opalenizny dobieram indywidualnie do każdego Klienta, dzięki czemu opalenizna trzyma się długo oraz wygląda zdrowo.

Zabieg opalania natryskowego wraz z konsultacją trwa 30min. Przed zabiegiem należy zrobić peeling całego ciała kosmetykiem beztłuszczowym (może być cukier) oraz po tym nie nakładać żadnych produktów na ciało takich jak:
Perfumy, antyperspirant, balsamy itd.

Na wizycie dajemy Państwu bieliznę jednorazową na dolną partie ciała. Na zabieg prosimy ze sobą zabrać czarne, luźne ubrania z długą nogawką i rękawem, ponieważ pierwszy prysznic bierzemy po około 4 godzinach od zabiegu.
Po zmyciu pigment nie brudzi oraz nie farbuje ubrań.
Opalanie natryskowe utrzymuje się do 10 dni, a wszystko zależy od wcześniejszego przygotowania ciała przez Kliena, rodzaju karnacji i późniejszego dbania o skórę.
Przed zabiegiem nie wolno wykonywać inwazyjnych zabiegów na twarz i ciało, takich jak: oczyszczanie twarzy, depilacja laserem itd. Również nie wskazane jest posiadanie świeżych tatuażu bądź ran.